Vítejte na stránkách S'Tsung N'Avany
Na těchto stránkách naleznete nějaké informace o mojí osobě a hlavně o tom, co dělám. Píšu si dva deníčky. Normální a DDR deníček. V DDR deníčku jsou nějaké postřehy ohledně Dance Dance Revolution, které se mi nechtějí dávat na czech-ddr.info. V Normálním deníčku je změť všeho, co mě napadne nebo co se mi přihodilo.
Něco je napsané v anglickém jazyce a něco v českém. Některé práce jsou ve francouzštině. Prosím neděste se chyb ani v jedné z těchto tří řečí.

-10:32 8/6/2004 S'Tsung

Něco málo o mě

S'Tsung

Tak asi víte, jak se jmenuji a jakou mám přezdívku. Ale nevíte, že je mi devatenáct, žiju teď v Belgii a chodím stále na střední. Schází mi už jeden rok. Ve škole trávím snad nejvíce času (hrozný). Hraju o polední přestávce Magic: The Gathering. Když se dostanu domu, což je asi tak po pátě hodině, chvíli odpočívám a najím se. Pak obvykle obsadím počítač, hraju DDR nebo nějaké jiné hry (Final Fantasy X, Guilty Gears, Tekken). Mezitím stahuju něco, na co se dá koukat a povídám si s lidma na netu. Prostě se tak nějak flákám, ale snažím se občas dělat i něco konstruktivního a tak z náhlého nárustu energie (po napsání práci na francouzštinu) vzniklo pár posledních obrázků v mé galerii a také celé tyhle stránky.

Dělám ráda poměrně dost věcí. Za normální by se třeba dalo považovat karaoke, kresba, hraní na klavír. Aktivity jako karate, taekwondo, aikido, tai chi etc. si už někteří lidé představují hůře. Dost lidí si myslí, že jsem křehká dívenka, ale ono tomu až zase tak není. Ráda hraji role-playing games, ale to jde teď dost těžko. Povětšině teď hraju Magic: The Gathering. Jezdím po různých místech hrát Dance Dance Revolution a snažím se občas něco napsat na czech-ddr.info. Ráda taky čtu. V současné době se pachtím s povinnou literaturou, ale když mám prázdniny seberu nějaké sci-fi nebo fantasy a čtu jak o život. Když můžu tak se ráda ukážu na nějakém conu. Miluji čaj. Je nutno říci kvalitní čaj. To by bylo prozatím vše.